İnternetten Bir Çok Kazanç Formülleri

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar

Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar

Ara 18, 2016

“Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar” ile Hayatınız Değişecek İnşallah

Bir şekilde bu siteye gelip bu yazıyı okumaya başladıysan, hayatının en önemli yazısını okuyor olabilirsin. Bu sayfayı sonuna kadar dikkatlice okuyup bitirdiğinde hayatında değişmesini istediğin birçok şeyin gerçekten değişebileceğini görecek ve mutluluktan havalara uçacaksın.

 • Çünkü Hazret-i Muhammed (sav): “Eğer siz Allah’ı hakkıyla tanısanız ve Allah’a doğru kelimelerle dua etseniz, duanız sayesinde dağlar yerinden oynar.” demiştir. Bu gerçeği göz önünde bulundurup sayfanın tamamını oku ve hayatına yeniden renk ve anlam kat. Aşağıda, bu dualar sayesinde hayatı kökten değişen insanların yorumlarını da okuyup duaların“dağları yerinden oynatan” mucizevi gücünü görmüş olacaksın.
 • Bundan böyle doğru duayı yapmanız halinde iç huzur, özgüven, kısmet ve baht açıklığı, zenginlik ve bolluk, başarı ve kazanç size akıp gelecek inşaAllah. Önyargılarının esiri olmayıp sayfayı sonuna kadar okuduğunda, bu sözlerin doğruluğuna bizzat şahit olacaksın. Üstelik size aşağıda harika bir müjdemiz daha olacak. Açıkçası sırf bu müjde için bile sayfayı sonuna kadar dikkatlice okuman gerekir.

 

 • Bu dualarla hayatı değişen insanlardan ikisi bakın ne diyor:

 

 • Allah’ım sizden ebeden razı olsun ki şimdi artık her alanda çok daha başarılı, mutlu ve huzurluyum. Özellikle Türkçe duaları okurken içime bir feyiz ve huzur doluyor ki tarif edemem. Duaları okurken kendimi bulutların üzerinde hissediyorum artık. Önceden çalışıyorum çalışıyorum olmuyor, demiştim. Şimdi Allah’ıma bin şükür ki her şeyin mümkün olduğunu biliyorum. O duvarları aştım ve kendime geldim. Hem mutluyum hem başarılıyım hem de çok iyi para kazanmaya başladım. Z.E.

 

 • Hocam rızık ve bereket duası yaptım, bir gün sonra çok güzel bir iş buldum, bir de muhabbet duası yaptım sevdiğim kız için, beni aradı. Bir sey sormam lazım: Duaları yapınca içim bir garip oluyor. Bir de yaptığım dua rüyama giriyor, sonra da içim huzur doluyor. Bu durum duanın etkisi mi? Metin Ç.

 

Aşağıdaki maddelerden herhangi biri seni ilgilendiriyorsa okumaya devam et:

 

 1. Maddi kazancını arttırmak istiyor musun?
 2. Para engelsiz bir hayata adım atıp ekonomik anlamda özgürleşmek istiyor musun?
 3. Başkasına bağımlı olmadan istediğin hayatı yaşamak istiyor musun?
 4. Çevrendeki herkese şirin görünüp itibarlı bir kişiliğe sahip olmak istiyor musun?
 5. Herkesin sevgisini ve saygısını kazanmak istiyor musun?
 6. Seni gören insanların gözlerinin içinin gülmesini ve sana içten bir sevgiyle yaklaşmalarını istiyor musun?
 7. Sana bağlanmasını ve aşık olmasını istediğin kişileri çok kısa sürede kendine bağlamak istiyor musun?
 8. İçindeki huzursuzluğu ve mutsuzluğu sonsuza kadar yok etmek ve pozitif enerjiyle dolmak istiyor musun?
 9. Hiçbir insanın kötü nazarına ve kötü etkisine maruz kalmadan enerjik ve mutlu bir hayata yelken açmak istiyor musun?
 10. Hayatının her noktasında başarılı olmak istiyor musun?
 11. Bu işi asla başaramaz, dedikleri işleri bile tereyağından kıl çeker gibi başarmak istiyor musun?
 12. Gireceğin sınavlarda stressiz ve sükunet dolu olmak, dahası en iyi başarıya kavuşmak istiyor musun?
 13. Hastalık ve musibetlerden kurtulup her türlü şifaya kavuşmak istiyor musun?

 

Peki, bu mümkün mü? Yani bütün bunların olması ihtimal dahilinde mi? Tabi ki mümkün. Nasıl mı? Bir “sır” ile…

 

“Bana dua edin, size karşılığını vereyim.” (Mümin-60)

De ki: “Duanız olmasa Rabbim size ne diye değer versin! “ ( Furkân-77)

 

 • Türkçe yayınlanmış en kapsamlı dua kitabı600 küsur sayfadan oluşan kitapta kategorilere ayrılmış etkili yüzlerce dua örneği bulunmakta.
 • Hz. Muhammed’in dilinden dualar, din büyüklerinin niyazları, Kuran-ı Kerim’de geçen dua hükmündeki sureler, Allah’ın güzel isimleri ve Arapça duaların orijinalleri ile Türkçe yakarışlar
 • 13 yıllık emek sonucu gün yüzüne çıkan, el yazması eserlerin ve kutsi kaynakların titizlikle taranması sonucu hazırlanmış ve her müminin elinin altında olması gereken muhteşem bireser: “Kenzül Dua-Her Kapıyı Açan Anahtar Dualar Kitabı”

 

“Allahu Teâla’nın fazlından isteyin. Zira Allah, kendisinden istenmesini sever. İbadetin en hayırlısı da (dua edip) kurtuluşu beklemektir.” (Hz. Muhammed)

 

 • Bu dualarla hayatı değişen insanlardan 3 kişi şunları söyledi:

 

 • Hocam ben hem içimdeki huzursuzluk için hem de zengin olmak için tavsiye ettiğiniz dualar kitabını aldım. İçimdeki huzursuzluktan zerre kadar eser kalamdı çok şükür. Bu arada güzel bir işe de yerleştim. Her gün size dua ediyorum bana tavsiye ettiğiniz güzel kitaplar için. Siz her zaman “dua mümünün silahıdır” derdiniz, şimdi sizi çok iyi anlıyorum. Sevin Y.

 

 • Dualarım kabul edildi, Allah sizden razı olsun, Ne kadar mutlu olduğumu tarif edemem; daha sonra uzun uzun yazacağım. Serkan H.

 

 • Hocam, ben dualar kitabından şifalı bir duayı kardeşimin egzama sorunu için yaptım, 15 gün falan sonra kardeşimin cildindeki lekeler tamamen geçti. Bir de hacet duaları kitabından ablamın işe yerleşmesi için bir dua okudum, 5 gün sonra bir GSM şirketi ablamı arayıp iş başvurusunu kabul ettiklerini söylediler. Sorum şu: Ben 2 dua yaptım ve ikisi de kabul edildi ama yine de kitabın para iade garantisinden faydalanıp kitabı geri iade ettim ve verdiğim parayı geri aldım. Sizce vebalim var mı? Ne yapmalıyım sizce? Yakup K.

 

 

 

anahtar-simge

 

Kitapta yer alan duaları şöylece gruplara ayırmamız mümkün:

 

 

 “DİLEK VE İSTEK DUALARI”

(Dilek Duası, Zenginlik Duası, Fakirlikten Kurtulma Duası, İşlerin Açılması İçin Dua, Mutluluk Duası, Sabır Duası…)

Her türlü dileğin gerçekleşmesine vesile olacak onlarca dua örneği…

“Kullarım, beni senden sorarlarsa, (bilsinler ki), gerçekten ben (onlara çok) yakınım. Bana dua edince, dua edenin duasına cevap veririm. O halde, doğru yolu bulmaları için benim davetime uysunlar, bana iman etsinler.”(Bakara-186)

 

 “HACET DUALARI”

(Hıdırellez Duası, Başarı Duası, Büyü Bozma Duası, Geçimsizliği Giderme Duası, Güzellik Duası, Hacet Duası, Huzur Duası, Tefriciye Duası, Karınca Duası, Kenzül Arş Duası, Ayetel Kürsi Duası, İsmi Azam Duası, Bağışlama Duası…)

Bunların dışında her türlü hacetin giderilmesi için muazzam tesirli dualar…

“Rabbini, içinden yalvararak ve korkarak, yüksek olmayan bir sesle sabah-akşam zikret ve gafillerden olma.” (Arâf -205)

 

 “ŞİFALI DUALAR”

(Şifalı Dualar, Temre Duası, Çıban ve Sivilceler İçin Okunacak Dua, Kulak Çınlamasına Şifa Olan Dua, Çocuk İsteyenlerin Okuyacağı Dua, Göz Sağlığı İçin Dua, Baş Ağrısı İçin Dua, Zayıflamak İçin Dua, Diş Ağrısı İçin Dua, Cinsel İlişkiden Önce Okunacak Dua, Zihin Açıcı Dua, Siğil Duası, Unutkanlık İçin Dua, Yüz Güzelliği İçin Dua…)

Ve daha pek çok şifalı dua örneği…

“ Biz de Kur’an’dan öylesini indiririz ki müminler için bir şifa ve bir rahmettir.”  (İsra- 82)

 

 “AŞK, SEVDA VE MUHABBET DUALARI”

(Sevdiğine Kavuşmak İçin Dua, Çevirgel Duası, Kuduriye Duası, Kısmet Açma Duası, Evlenmek İçin Dua, Kocayı Kendine Bağlama Duası, Muazzam Etkili Saadet Duası, Şahmeran Duası, Aşık Etme Duası…)

Helal dairesi çerçevesinde olmak kaydıyla daha pek çok aşk ve muhabbet duası…

“Kendileri ile huzur bulasınız diye sizin için türünüzden eşler yaratması ve aranızda bir sevgi ve merhamet var etmesi de onun delillerindendir. Şüphesiz bunda düşünen bir toplum için elbette ibretler vardır.” (Rûm- 21)

 

“BOLLUK, BEREKET, RIZIK VE ZENGİNLİK DUALARI”

(Helal Mala Kavuşma Duası, İşlerin Açılması İçin Dua, Rızık Duası, Zenginlik Duası, Servetin Çoğalması İçin Okunacak Dua, Maişet Darlığında Okunacak Dua, Bereket Duası…)

Kimseye muhtaç olmadan yaşamak ve el açan değil el açılan bir mümin olabilmek için muazzam etkili pek çok kutsi dua örneği…

“Ana ve babaya iyilik ömrü artırır. Yalan söylemek rızkı noksanlaştırır, duâ kazaya siper olur.” (Hz. Muhammed) (Buhârî)

 

 “SURELERİN FAZİLETLERİ VE ESMAÜL HÜSNANIN SIRLARI”

Kuran’da ifade edildiği üzere yüce kitabımız Kuran-ı Kerim tam bir şifa kaynağıdır. Her surenin sınırsız hikmetleri ve sayısız faziletleri vardır. Kitabımızda hangi surenin hangi hacetin giderilmesinde faydalı olacağı tek tek izah edilmiştir. Ayrıca Allah’ın güzel isimlerine yer verilmiş ve esmaların hikmetleri üzerinde durulmuştur.

“En güzel isimler Allah’ındır. O’na o güzel isimleriyle dua edin ve O’nun isimleri hakkında gerçeği çarpıtanları bırakın. Onlar yaptıklarının cezasına çarptırılacaklardır.”  (Arâf-180)

 

 • Bu dualarla hayatı değişen bir öğretmen ve farklı okurlar şunları söyledi:

 

 • Tavsiye ettiğiniz kitabı aldım, içindeki cesaret dualarını yaptım. Emin olun kendimi inanılmaz derecede özgüvenli hissediyorum şimdi. 23 yıldır ne sıkıntılar çektim oysaki. Şimdi öğrencilerime de duaları tavsiye edeceğim. Harun Z.

 

 • Hocam ben birkaç gün önce yukarıdaki mesajı yazmıştım, orada hiçbir dilek duasının bende işe yaramadığını bu yüzden de kitabı iade edip paramı geri aldığımı söylemiştim. Ama şimdi pişman oldum, çünkü dileğim gerçek oldu. Annemin hastalığı iyileşsin diye dua etmiştim, çok şükür annem iyileşti. Acaba kitabı yeniden alsam mı ne tavsiye edersiniz? Sevgül M.

 

 • Merhaba, yanlış yazmışım kusura bakmayın yoksa büyünün haram ve günah olduğunu biliyorum hocam. Yukarıdaki yorumumu şöyle izah edeym: Ben son 2 aydır kendimi çok kötü hissediyordum. Bu yüzdn birçok hocaya gittim, hepsi de bana büyü yapıldığını söyledi. Ben de internette sizin tavsiye ettiğiniz kitabı alıp ordaki büyü bozma duasını yaptım. Şimdi kendimi bir kuş gibi hissediyorum çok şükür. Allahın izni ile bu berbat durumdan kurtuldum. Şüheda N.

 

 • Merhaba, ben tavsiye ettiğiniz kitabı satın aldım ve bir hafta boyunca hacet duaları kitabından bir dua okudum. Çok büyük bir sıkıntım vardı, ama ne yazık ki duam kabul olmadı. Daha doğrusu duamın kabul edilmediğini zannettim. Ben de kitabı geri iade edip paramı geri aldım. Ama iki gün sonra o sıkıntım tamamen geçti. Bunun üzerine çok sevindim, ama içimde de bir burukluk kaldı çünkü kitaptaki duaların işe yaramadığını düşünüp paramı geri almıştım. Şimdi vicdan azabı çekiyorum. Acaba ne yapmam lazım? Muzaffer Ş.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This