İnternetten Bir Çok Kazanç Formülleri

Sağlığınızı Maksimum Seviyeye Çıkaran Üç Ürün

Sağlığınızı Maksimum Seviyeye Çıkaran Üç Ürün

Oca 29, 2017

En Çok Satanlar

Kyani geliştirdiği olağanüstü beslenme sistemi ile Dünya da yüzbinlerce insanın sağlıklı yaşayabilmesine yardımcı oldu. Yılarca süren geniş çaplı araştırmalardan sonra Kyäni, Dünya’nın dört bir yanından en önemli

bileşenlerin ve besinlerin dahil olduğu ve birlikte kulanımıyla sağlığınızı maksimum seviyeye çıkaran ve 3 üründen oluşan sağlık üçgen’ini yaratmayı başardı.

Kyäni Nitro Plus Üçgen Sağlık Paketi

Sunrise

Kyäni Sunrise içerdiği: 11 adet kırmızı, mor meyve, aloe vera, noni meyvesi ve bee polenin sayesinde vücudumuzun kendini yenilemesi için ihtiyaç duyduğu temel elementlerin sağlanmasına yardımcı olur.

Kyäni Sunrise ‘in ihtiva ettiği A, C, E, D3, B1, B2, B3, B5, B6, B12, Biotin, Kolin, Para Amino Benzoik Asit ve Folik  asit gibi Vitaminler yaşam için gerekli amin yapısında besinler demektir. Organik kimyasal bileşenler olan vitaminler, vücudumuzdaki her türlü biyokimyasal ve fizyolojik süreci kolaylaştırır ve düzenler.

Sunset

 

En yüksek oranda Omega 3 içeren balık yağları soğuk denizlerdeki balıklardan elde edilmektedir. Kyäni Sunset Alaska ‘Sockeye somonun’dan elde edilen bir Omega 3’ tür.

Omega 3 vücudun üretmediği, sağlıklı yaşam sürebilmek için dışarıdan alınması zorunlu bir yağ asiti’dir.

Omega 3 ün hayvansal kaynaktan elde edilen EPA, DHA yağ asitleri vücutta tam kulanım kapasitesine sahiptir.

Nitro Plus

Nitro Fx’in içinde Coenzim Q10, B1 vitamini, B3 vitamini, Çinko, Krom ve Magnezyum eklenmesi ile spor yapanların ve yoğun çalışma hayatı olan kişilerin vücutlarına vitamin ve mineral takviye yapmaları hedeflenmiştir.

Kyäni Triangle of Wellness® FX Pack

Nitro FX

Kyäni Nitro FX ‘in ana bileşeni olan noni meyvesi vücuttaki nitrik oksit miktarının artmasına yardımcı olmaktadır.

Nitrik oksit yaşımız ilerledikçe vücudumuz tarafından daha az üretilir. Nitro FX buna yardımcı olmak için üretilmiş bir takviye edici gıdadır.

Kyäni Nitro Ailesi

1998 yılında üç bilim adamına, çığıracan ”Kardiyovasküler sistemde bir sinyal molekülü olarak Nitrik oksit” adlı bilimsel keşifleri için Nobel ödülü verildi. Nitrik oksit, Kimyasal formülü N-O olan birgazdır. Hücresel düzeydeki verileri taşır, gaz halindeki yapısı sayesinde hücre zarı içinde etkili bir şekilde nüfuz edebilir. 1992 yılında”Science”

bilim dergisi onu, ”Yılın Molekülü” Olarak ilan etti ve Nitrik Oksit, 1998 yılındaki Nobel’den bu yana ”Hayat monekülü” olarak anılır olmuştur.

Nitrik Oksit vücutta çokça bulunur, fakat bu düzensiz ve kısa ömürlüdür, dolayısı ile sürekli yenilemek gerekir. Bu Morinda citrifolia (Noni meyvesi) gibi bitkilerde bulunan nitrat olarak bilinen maddelerden etkin bir şekilde üretilebilir.

Daha Fazla Bilgi İçin Buraya Tıklayınız.

Orhan Koç

 

11 Yorum

 1. Necati getir /

  Kesinlikle hayatımıza sokulması gereken 3 ürün günümüzde besinlerden alamadığımız bütün besinler bir arada süper üçlü kyani

 2. Haluk tansay /

  Süper üçlü Japonya gibi ülkede en iyi seçilmiş gıda takviyeleri kesinlikle kullanın

  • Ahmet /

   Yorumunuz için Teşekkürler. Evet bu hayat şartlarında vücudumuzun ihtiyaç duyduğu besin takviyeleri.

 3. Mustafa kuk /

  Bu firma türkiyeye yeni girdi duyulmadı henüz avrupada bütün üst düzey sporcuların kullandığı gıda takviyeleri inanmayanlar youtube ye girip kimlerin bu ürünü kullandığını bulabilir teşekkürler

 4. Mumin topcan /

  Bu ürünleri hayatımıza sokanlardan Allah Razı olsun 57 yaşındayım damarlarımdaki akan kanın hızlandığını hissediyorum teşekkürler.

 5. Batu karadeniz /

  Kullanmayan kalmıyacak

 6. Penso di arrivare a correggere la decisione.
  kylieki

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This