İnternetten Bir Çok Kazanç Formülleri

NEDEN İNGİLİZCE KONUŞAMIYORUZ!

NEDEN İNGİLİZCE KONUŞAMIYORUZ!

Şub 21, 2017

Çoğumuz bir yabancı dili, sadece okuyarak, yazarak ve dinleyerek öğrenmeye çalışırız.

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

NEDEN İNGİLİZCE KONUŞAMIYORUZ!

 

Çoğumuz bir yabancı dili, sadece okuyarak, yazarak ve dinleyerek öğrenmeye çalışırız. Bu süreç sonunda sadece o dilin bilgisini öğrenmiş oluruz. Ancak pratik yeteneği kazanmak istiyorsak manasını anladığımız ve telaffuzunu duyduğumuz cümleleri sesli şekilde tekrar etmemiz gerekmektedir.

Eğer anladığımız ve duyduğumuz İngilizce cümleleri sesli tekrar ederek çalışırsak hem ingilizce bilgisine sahip olmuş oluruz hem de pratik yeteneği kazanmış oluruz.

Eğer bu özelliğe uygun bir eğitim seti arıyorsanız sesli Turbo İngilizce Kitaplarına mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Çünkü Turbo İngilizce Kitapları sürekli sesli çalışmanızı sağlıyor. Turbo İngilizce Kitaplarında geçen her bir kelime ve cümleyi 2 aşamada 10 defa duyup, 10 defa sesli şekilde tekrar edeceksiniz.

Sesli Turbo İngilizce Kitapları hafızasına güvenmeyenlere yardımcı olur.İngilizce öğrenmek isteyen, fakat bu konuda kendisine az güvenen kişiler, hafızalarının zayıf olduğunu düşünürler. Zayıf hafızanın üstesinden gelmenin tek çaresi, bol bol tekrar yapmaktır. CTT destekli Sesli Turbo İngilizce Kitapları, zaten baştan sona sesli tekrar mantığı üzerine inşa edilmiştir.

Sesli Turbo İngilizce Kitapları ile çalışanlar minimum zamanda maksimum sayıda kelime ve cümleyi sesli tekrarlamış olurlar. Şunu sakın aklınızdan çıkarmayın. Sesli tekrar bir dili konuşabilmenin en vazgeçilmez unsurudur. Ağzını oynatmadan, roman okur gibi ya da film izler gibi yabancı dili takip eden bir kişinin konuşma yeteneği kazanması imkansızdır. Bu yüzden Turbo İngilizce Programı tüm kelime ve cümleleri size sesli şekilde tekrarlattırır.

Ayrıca CTT destekli Turbo İngilizce Kitapları sayesinde inanılmaz derecede kolay ve hızlı bir çalışma metoduna sahip olacaksınız. 120 saat sonunda 1500 kelimenin her birini 2 aşamada 10 defa, ayrıca CTT sayesinde anladığınız 3500 farklı cümlenin her birini yine 2 aşamada 10 defa duyup, 10 defa sesli tekrarlayacaksınız. Böylece 120 saat sonunda 3500 çarpı 10 eşittir 35.000 İngilizce cümleyi hem duymuş hem de söylemiş olacaksınız. İşte bu sesli olarak söylediğiniz 35.000 İngilizce cümle, dilinizin çözülmesini sağlayacak ve pratik yeteneği kazanmış olacaksınız.

Turbo İngilizce Popüler Arama Terimleri

turbo ingilizce indir

turbo ingilizce download

turbo ingilizce eğitim seti indir

ctt ingilizce indir

turbo ingilizce full indir

turbo ingilizce pdf

turbo ingilizce tek link

turbo ingilizce eğitim seti indir tek link

turbo ingiizce kitapları indir

turbo ingilizce cd 2

turbo ingilizce eğitim cdsi

turbo ingilizce full

turbo ingilizce hotfile

turbo ingilizce zip

turbo english indir

ctt english indir

renkli ingilizce

turbo ingilizce rar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This